Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 t5 motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 232 Producten.
Tuin van het de Luifelaluminium van het de Bouwstaal Uitgedreven het Bewijs van de de Pergolaverrotting
| Punt: | Handaluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | Gepaste kleur |
| dak type: | Hardtop |
| Dak Materiële Details: | Staalluifel |
Pergola van het tuin de de Bouw Gemotoriseerde Aluminium met Ziptrack-Zonneblindenluifel
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Functie: | Maak, zonnescherm, het aluminiumpergola van de regenproductie waterdicht |
| Commerciële Koper: | Restaurants, Hotels, Gemakopslag en Manufactory |
Verstelbaar dak met luik, gemotoriseerd aluminium pergola 6063 T5
| Artikel 1: | Pergola Patio |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6063 T5 |
| Kleur: | wit, zwart, grijs, bruin, maat op maat |
| Productgrootte: | 5x3m, 3x4m, 4x4m; aangepast Szie |
| Stijl: | pergola met scherm |
Outdoor Gemotoriseerde Aluminium Pergola Met Zijkanten Zwarte Louvered Dak Tuin Pergola
| Punt: | louvered dakpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6063 T5 |
| Kleur: | pergola'szwarte |
| Grootte: | 5m x 3m aluminiumpergola |
| Stijl: | louvred pergola |
10 van de het Aluminium Intrekbare Pergola van X12 de Voet Gemotoriseerde Pergola van Louvered Openlucht Bioklimatische
| productartikel: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Productmateriaal: | Aluminiumlegering |
| Productkleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Dak Materiële Details: | Gemotoriseerde Luifel |
| Producteigenschap: | Bescherming tegen zon, regen en wind |
Tuinbouw gemotoriseerde aluminium pergola waterdicht met rolluiken 4X4m
| Item: | Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 |
| kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Maat: | 4X4m ;Aangepaste Szie |
| Stijl: | Moderne gemotoriseerde aluminium lamellenpergola |
Het openluchtdouane Gemotoriseerde Dak van Louvred van de Aluminiumpergola met RGB Licht
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Kleur: | Grijs; wit; Zwart; aangepaste kleur |
| Grootte: | 10 ' × 10 '; 10 ' × 13 '; 12 ' × 20 '; 10 ' × 20 ' |
| Stijl: | Moderne Gemotoriseerde aluminiumpergola |
Vervaardigers van motorrijke opneembare aluminiumpergola-patio's
| Artikel 1: | Aluminium Pergola Patio |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Productkleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Verstelbare pergola met motor |
6063 de waterdichte Pergola van het Luifelaluminium motoriseerde Intrekbaar
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Regelbare voet van het Aluminiumpergola 10 X 13 van Hardtop Regendichte Louvered voor de Yard van het Dekterras
| Punt: | pergolaluifel |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | zwart; aangepast |
| grootte: | 10 ' × 12 '; 10 ' × 10 '; 10 ' × 13 '; aangepast |
| Stijl: | Regelbare Louvered-Dakpergola |


