Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 t5 motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 232 Producten.
12“ X 10“ Gemotoriseerd Waterdicht de Contactdoos RGB Licht van de Aluminiumpergola voor Tuindecoratie
| Punt: | pergolaluifel |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | zwart; wit; gery; aangepaste kleur |
| grootte: | 12 ' × 20 '; 10 ' × 10 '; 10 ' × 20 '; aangepast |
| Toebehoren: | waterdichte Contactdoos; ziptrack zonneblinden; glasdeur; blind; RGB licht |
Tuinontwerp gemotoriseerde aluminium pergola wandmontage / vrijstaand
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
5m X 3m Openlucht Gemotoriseerde van het het Terrasdak van de Aluminiumpergola de Dekkings Waterdichte Tuin Gazebo
| Punt: | louvered pergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6063 T5 |
| Kleur: | Donker Grijs met Glanzende Zilveren Verkeers Witte en Aangepaste Kleur volgens RAL-Kleurenaantal |
| Grootte: | 5m x 3m aluminiumpergola |
| Stijl: | Gemotoriseerde louverd pergola |
3x6m Gemotoriseerd de Luifeldak van Gazebo van de Aluminiumpergola Openlucht Gemotoriseerd
| Punt: | Aluminiumpergola Openlucht |
|---|---|
| Materiaal: | Gazebo van de aluminiumpergola |
| Productkleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| dak type: | De pergola van het hardtopaluminium |
| Functie: | Maak, zonnescherm, het aluminiumpergola van de regenproductie waterdicht |
4x4m Openlucht Gemotoriseerde Aluminiumpergola met de de Tuinbouw van het Luifeldak
| Productnaam: | Aluminiumpergola Openlucht |
|---|---|
| Luifelmateriaal: | Aluminiumpergola |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| dak type: | Hardtop |
| Functie: | Maak, zonnescherm, regenproductie waterdicht |
De openlucht Gemotoriseerde Regelbare Intrekbare Luifel van de Aluminiumpergola met het Pitscherm
| productartikel: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Productkleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Dak Materiële Details: | De gemotoriseerde pergola van de Aluminiumluifel |
| Producteigenschap: | Bescherming tegen zon, regen en wind |
IP67 Patio Outdoor Verstelbare Louvered Gemotoriseerde Aluminium Pergola Kits Accessoires
| Item: | pergola aluminium accessoires |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| Maat: | Szie op maat |
| Stijl: | Gemotoriseerde lamellendakpergola |
RGB Light Outdoor gemotoriseerde aluminium pergola 4x6m met rolluiken
| Item: | aluminium pergola buiten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 |
| kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Maat: | 4X6m ;Aangepaste Szie |
| Stijl: | Moderne gemotoriseerde aluminium pergola |
4X6m 3x5m gemotoriseerde aluminium pergola waterdicht voor tuinbouw buiten
| Item: | aluminium pergola voor buiten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 |
| kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Maat: | 4x4m ; 4x3m ;4x6m ;3x3m ; 3x5m ; Aangepast |
| Stijl: | Moderne gemotoriseerde aluminium pergola |
Openlucht Gemotoriseerde het Aluminiumpergola van 3X3 3x4 3x5 met Grey Roller Blinds
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |


