Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
Vrijstaande gemotoriseerde aluminium pergola ultieme oplossing voor buiten
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
|---|---|
| Productkenmerken: | Waterdichte Windaluminiumpergola |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
Vergroot uw buitenwoning moeiteloos met een opneembare pergola van aluminium
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
Tuinontwerp gemotoriseerde aluminium pergola wandmontage / vrijstaand
| Pergolakleur: | Grijz, zwart, wit, op maat |
|---|---|
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Outdoor tuinontwerp |
DIY of professionele installatie Zip Track blinds Perfect voor buiten residentiële of commerciële in donkergrij / wit
| Product Type: | Window Covering |
|---|---|
| Installation: | DIY Or Professional |
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
| Openness Factor: | 5% 10% 30% 100% Optional |
| Material: | Fabric |
Functioneel en stijlvol Zip Track blinds in donkergrijze witte of op maat gemaakte kleur
| Installation: | DIY Or Professional |
|---|---|
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
| Side Track: | Aluminium Alloy |
| Product Type: | Window Covering |
| Material: | Fabric |
100% openheidsfactor Buiten Zip Track blinds Perfect voor buitenwoningen of commerciële ruimtes
| Colour: | Dark Grey /White/Custom Made Colour |
|---|---|
| Suitable For: | Outdoor Residential Or Commercial Use |
| Size: | Customizable |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
| Product Type: | Window Covering |
Zip Track blinds DIY of professionele installatie Blackout Intrekbare vensterbehandelingen voor commerciële en zakelijke omgevingen
| Function: | Rainproof,waterproof Zip Track Blinds |
|---|---|
| Openness Factor: | 5% 10% 30% 100% Optional |
| Installation: | DIY Or Professional |
| Product Type: | Window Covering |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
Buitenhuis- of commercieel gebruikte sluitingspelletjes voor ramen
| Product Type: | Window Covering |
|---|---|
| Size: | Customizable |
| Material: | Fabric |
| Max Size: | 6 M Width, 6 M Height |
| Suitable For: | Outdoor Residential Or Commercial Use |
Waterdicht Winddicht Op maat gemaakte aluminium pergola prototype bewerking voor kantoorruimte
| Pergola Color: | Grey, Black, White, Customized |
|---|---|
| Customized Size: | 3x3m ; 4x4m; 3x4m;3x6m;5x3m,customized |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Applicable Scene: | Outdoor ;Garden Design |
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
Op maat gemaakte kleurrijke buitenluik met moderne technologische luiers en waterdichte aluminium pergola
| Control System: | Remote Control/ Smart Home Integration |
|---|---|
| Room Space: | Outdoor, Office, Swimming Pool;Garden |
| Product Item: | Aluminium Pergola |
| Product Feature: | Waterproof Windproof Aluminium Pergola |
| Installation: | Wall-mounted/ Freestanding |
30% openheidsfactor Stof Buiten Zip Track blinds voor moderne buitenruimtes
| Installatie: | Doe het zelf of professioneel |
|---|---|
| Geschikt voor:: | Buitenhuisgebruik of commercieel gebruik |
| Maximale grootte: | 6 m-breedte, 6 m-hoogte |
| Grootte: | aanpasbaar |
| Productsoort: | Vensterbedekking |
Zip Track Blinds Max Grootte 6 M Breedte Regenbestendig Functie Blackout Intrekbare vensterbehandeling Klaar voor verzending
| Installatie: | Doe het zelf of professioneel |
|---|---|
| Zijspoor: | Aluminiumlegering |
| Materiaal: | Stoffen |
| Geschikt voor:: | Buitenhuisgebruik of commercieel gebruik |
| Kleur: | Donkergrijs/wit/op maat gemaakt |


