Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 t5 retractable roof pergola ] bij elkaar passen 153 Producten.
Het openlucht Waterdichte Arbours Met een laag bedekte Poeder van de Aluminiumpergola
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
de Bouw van 3X5 4x4 Grey Motorized Aluminum Pergola Garden met Openluchtrolzonneblinden
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; ; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Moderne Gemotoriseerde aluminiumpergola |
Bioklimatisch Openlucht Gemotoriseerd Louvered-Pergolaaluminium Waterdichte Afbaardende 4 X 4m
| Punt: | De Gebouwen van de pergolatuin |
|---|---|
| Materiaal: | De pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste pergola |
| Daktype: | Hardtop |
| Dak Materiële Details: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
De wind Gemotoriseerde Louvered-Zonneblinden van de de Tuinrol van de Aluminiumpergola Openlucht
| Punt: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Grootte: | 3X3m ;3x4m ; 3x5m ;Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
3X4 tuin aluminium pergola buiten gemotoriseerde lamellen met ritssluiting
| Item: | Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 |
| kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Maat: | 3X4m ;Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
RGB Light Outdoor gemotoriseerde aluminium pergola 4x6m met rolluiken
| Item: | aluminium pergola buiten |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 |
| kleur: | grijze, zwarte, witte, aangepaste kleur |
| Maat: | 4X6m ;Aangepaste Szie |
| Stijl: | Moderne gemotoriseerde aluminium pergola |
Van het Daksystemen van Louvered van de luchtventilatie Intrekbare Architecturale de Voorgeveltoepassing
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
Van de het Aluminiumlegering van de grootschalig projectbouw van het Daksystemen van Louvered de Intrekbare Decoratie van Aeroscreen
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| toepassing: | Openbaar, Woon, Commercieel, School, Bureau, het Ziekenhuis, Hotel, Luchthaven, Metro, Post, Winkelc |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Naam: | Intrekbare de legering van het Aeroscreenaluminium louvered architecturale de voorgeveltoepassing va |
Het Daksystemen die van Louvered van het aërodynamisch vlakaluminium Intrekbare Voorgevel Lichte Controle bouwen
| Naam: | Intrekbare aërodynamisch vlak het aluminium louvered daksysteem de lichte controle van de de bouwvoo |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
PVDF die Opereerbaar van het het Systeemaluminium van het Louvredak de Legerings Woonpubliek met een laag bedekken
| Materiaal: | Aluminiumlegering, 6063-T5 |
|---|---|
| Bladbreedte: | 100/150/200/250/300/350/400/450/500/600mm |
| Dikte: | 1.0~3.0mm |
| Installeer: | Verticaal/Horizontaal |
| Met een laag bedekt: | Poederdeklaag, PVDF-Deklaag, Polyesterdeklaag, Anodization, Plateren, de Druk van de Hitteoverdracht |


