Alle producten
-
BRUNO BiaginiDe kwaliteit en de stijl van het product zijn mijn favoriet. SUNC voldoet volledig aan mijn behoeften aan het product. De yard is thuis mooi en de familie houdt van het. -
Maria GravdalEen vertrouwde op fabriek! Ik houd van het, zijn het ontwerp en de verkoop groot, is het van het productproductie en vervoer proces goed, en wij zullen blijven samenwerken -
Marta Jimenez PedersenDe kwaliteit is te goed, is het mijn droompergola, is het gemakkelijk te installeren, en het is ook geschikt om volledig automatisch te gebruiken
Contactpersoon :
Jessie
Telefoonnummer :
15317096971
WatAPP :
+8615317096971
zoekwoorden [ 6063 t5 motorized aluminum pergola ] bij elkaar passen 232 Producten.
De openlucht Gemotoriseerde Uitrustingen van het de Pergoladak van Louvered van de Aluminiumpergola Waterdichte
| Artikel 1: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6073 pergola |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Gemotoriseerde Louvered aluminium Pergola |
Aluminium legering Buitenlucht Elektric Pergola Met Luwered Dak
| Artikel 1: | Pergola met elektrisch luik |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Kleur: | zwart wit; gery; bruin; aangepast |
| Grootte: | 4x4; 4x3; 4x6; 3x3; 3x5; Aangepaste Szie |
| Stijl: | Elektrisch dakpergola |
OEM motoriseerde Waterdichte Bioklimatische Aluminiumpergola
| Naam: | Het openlucht Gemotoriseerde Systeem van het de Luifeldak van de Aluminiumpergola Waterdichte |
|---|---|
| Toepassing: | Bogen, Arbours, Tuinpergola's |
| Materiaal: | Aluminiumlegering |
| Aluminiumdikte: | 2.0mm3.0mm Pergola van het Tuin de Bioklimatische Aluminium |
| Kader het Eindigen: | Met een laag bedekt poeder |
Geautomatiseerde slimme aluminium pergola met aluminium ronde staaf voor zwembad tuin
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
Op maat gemaakte outdoor moderne gemotoriseerde aluminium dak tuin pergola
| aangepaste maat: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |
|---|---|
| productpost: | Pergola van aluminium |
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
| Toepasselijke situatie: | Pergola voor buiten |
| Ruimte: | Buiten, kantoor, zwembad, tuin |
3x3m de Openlucht van de de Tuin de Bouw Gemotoriseerde Luifel van de Aluminiumpergola Pergola Gazebo
| Productnaam: | De de Tuinbouw van de aluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumpergola |
| Pergolakleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| dak type: | Hardtop |
| Functie: | Maak, zonnescherm, brand en roestbescherming waterdicht |
Tuin Louver dak Aluminium Bioclimat Pergolas 3x4 Patio Buiten
| Artikel 1: | Pergola Patio |
|---|---|
| Materiaal: | Pergola van aluminiumlegering |
| Kleur: | grijze gemotoriseerde aluminiumpergola |
| Grootte: | 3x4 ; 4x4; 5x3; aluminiumpergola |
| Stijl: | Moderne opneembare pergola |
Het handbewijs van het de Pergolaknaagdier van het Tuin Openluchtaluminium met het Pitscherm
| Punt: | Handpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De Pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| dak type: | Hardtop |
| Dak Materiële Details: | Staalluifel |
3x6m Bouw van de de Pergola Waterdichte Tuin van het Luifel de Openluchtaluminium
| Punt: | Handaluminiumpergola |
|---|---|
| Materiaal: | De Pergola van de aluminiumlegering |
| Kleur: | grijs, zwart, wit, aangepast |
| dak type: | Hardtop |
| Dak Materiële Details: | Aluminiumpergola |
5x3m Aluminium terugtrekbare pergola voor buitenzwembad
| Controlesysteem: | Integratie van afstandsbediening en slimme woning |
|---|---|
| productpost: | Gemotoriseerde Aluminiumpergola |
| Installatie: | Wandmontage/vrijstaand |
| Toepasselijke scène: | Pergola voor het buitenzwembad |
| Gepersonaliseerde grootte: | 3x3m; 4x4m; 3x4m; 3x6m; 5x3m, op maat |


